نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی 1402

نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی

نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت چاپ و بسته‌بندی میباشد که در تاریخ 22 الی 25 اذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار شد. این نمایشگاه با حضور شرکت‌های برتر و تأمین کنندگان تجهیزات و ماشین‌آلات صنعت چاپ و بسته‌بندی، فرصتی برای معرفی آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات مربوط به این صنعت به کاربران ارائه می‌کند. نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی تهران، از سال ۱۳۸۶ با هدف معرفی محصولات و خدمات صنعت چاپ و بسته‌بندی برای عموم مردم برگزار می‌شود. این رویداد با حضور بیش از ۵۰۰ شرکت برتر صنعت چاپ و بسته‌بندی از سراسر دنیا، یک فرصت برای معرفی آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های این صنعت به شمار می‌رود.

در این نمایشگاه ، شرکت‌های تولید کننده، محصولات خود را به صورت دسته‌بندی شده و به نمایش می‌گذارند. این بخش به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد تا با تنوع محصولات بسته‌بندی شده آشنا شوند و نمونه‌هایی از محصولات جدید و متنوع را مشاهده کنند.

حضور امیدالبرز در نمایشگاه چاپ

مجتمع فولاد و آلومینیوم امیدالبرز به عنوان تولید کننده انواع فویل های آلومینیومی که برای نخستین بار در ایران اسلامی و خاورمیانه موفق به تولید فویل آلومینیوم 5 میکرون شده است، به منظور معرفی توانمندی ها و محصولات در سطح داخلی و بین‌المللی، ارتباط مستقیم و موثر با مشتریان و درک نیازهای آنها، شناسایی رقبای داخلی و خارجی و آشنایی با محصولات، خدمات و برنامه های آنها، ارائه خدمات صنعتی، درک شرایط عمومی بازار و امکان برنامه ریزی بر اساس نیاز آنها، تعامل با شرکت های همکار برای مسائل برون سپاری و قرارداد، بروزرسانی دانش فنی و شناخت آخرین دستاوردهای صنعت، استعدادیابی و جذب فارغ التحصیلان و متخصصان جدید، فرصت های تبلیغاتی متعدد، انجام مذاکرات تجاری و انعقاد قراردادهای متعدد داخلی و خارجی، در سالن میلاد طبقه دوم ( سالن 31b ) غرفه 19 حاضر شد.

قابلیت ها و ظرفیت های این شرکت توسط اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل، کارکنان فروش، متخصصین کنترل کیفیت و فنی کارخانه آلومینیوم برای طیف گسترده ای از مشتریان (بالغ بر 800 نفر) و شرکت های همکار فعال در حوزه های تولید و بازرگانی ارائه و ویدئوهایی از فرآیند های تولید کارخانه های مجتمع فولاد و آلومینیوم امید البرز برای عموم بازدیدکنندگان نمایش داده شد.

اغلب شرکت کنندگان در این نمایشگاه شامل شرکت های چاپ و بسته بندی ، شرکت های تولید کننده ی محصولات لبنی، دارویی و نوشیدنی های سرد و گرم ، قطعات لوازم خانگی و اتوموبیل و … بودند و این نمایشگاه ها مورد استقبال خوبی قرار گرفت.

درباره امید البرز ...

امیدالبرز از ابتدای تاسیس در حوزه بازرگانی انواع مقاطع فولادی، آلومینیومی و سایر کالاهای مجاز بازرگانی بازارهای داخلی، واردات و صادرات و در حوزه تولید نیز در حوزه تولید انواع لوله و پروفیل فولادی درزجوش با روش نورد سرد و تولید ورق نوردی و برشکاری انواع ورق های فولادی فعالیت نموده است.

آواتار موبایل
منوی اصلی x