شرکت فولاد گل مشکین

آدرس فولاد گل مشکین

تهران، میدان آرژانتین، ابتدای بخارست

شرکت فولاد گل مشکین

شرکت فولاد گل مشکین در سال 1387 عنوان یک شرکت سهامی خاص با شماره ثبت 323211 و شناسه ملی 10103638964 با آدرس تهران، میدان آرژانتین، ابتدای بخارست، کوچه نوزدهم پلاک هجده به ثبت رسید. در سال 1400 آدرس رسمی این شرکت به آدرس استان البرز، شهرستان اشتهارد بخش مرکزی، شهرک صنعتی اشتهارد، تقاطع خیابان های سپهر 3 و سپیدان 3 تغییر یافت و شماره ثبت آن نیز به 1368 تغییر یافت.

هدف از ثبت این شرکت انجام کلیه امور بازرگانی داخلی و خارجی کلیه کالاهای مجاز در قانون جمهوری اسلامی ایران است.شرکت فولاد گل مشکین تجربه واردات انواع مقاطع فولادی از کره جنوبی و چین و همچنین صادرات به عراق را در سوابق خود داراست. شرکت گل مشکین تجربه واردات از کشور کره جنوبی و صادرات به عراق و مبادلات بازرگانی داخلی انواع مقاطع فولادی و آلومینیومی را دارا می باشد.در حال حاضر تمرکز اصلی این شرکت بر بازرگانی مقاطع فولادی نظیر لوله های بدون درز و درز دار، پروفیل، ورق های سیاه، گالوانیزه و روغنی، تیرآهن IPE و تیرآهن بال پهن ترک، کره ای و داخلی، تین پلیت، لوله های مانیسمان، انواع فولادهای آلیاژی و … می باشد. شرکت گل مشکین در تلاش است با صادرات کالاهای مجاز صادراتی به تأمین منابع ارزی مورد نیاز کشور و با واردات محصولات تخصصی که تولید داخلی آنها پاسخگوی نیاز داخلی نیست به پیشرفت صنعتی کشور کمک نماید.

یکی از بزرگترین سرمایه های شرکت فولاد گل مشکین بهره مندی از پرسنل متخصص، متعهد، با تجربه و حرفه ای است. شما می توانید شرح نیاز خود با پرسنل این مجموعه مطرح نمایید و از مشاوره های تخصصی آنها بهره مند شوید.

در حال حاضر فولاد گل مشکین توانسته است برای حدود 50 نفر بطور مستقیم و 110 نفر بطور غیر مستقیم ایجاد اشتغال نماید.

شرکت گل مشکین بعنوان یک شرکت بازرگانی با سابقه فعالیت در صنعت فولاد و آلومینیوم کشور با تعداد زیادی از کارخانه ها و تولیدکنندگان معتبر داخلی و خارجی در ارتباط است و می تواند کلیه مقاطع مورد نیاز شما را با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت تهیه و ارائه نماید.

فولاد گل مشکین همواره یکی از بهترین گزینه ها برای شرکت های ساختمانی بوده است و لیست سفارشات متنوع این شرکت ها را در کمترین زمان ممکن به بهترین کیفیت و قیمت تامین نموده است.

شرکت فولاد گل مشکین

تماس با فولاد گل مشکین

021-45512
88100302 - 021
واتس اپ : 09912054409

آدرس شرکت فولاد گل مشکین

تهران ، میدان آرژانتین ، ابتدای بخارست ، کوچه نوزدهم ، پلاک 18 ، طبقه 6 واحد 12

آواتار موبایل
منوی اصلی x