نمایشگاه بین المللی ALUEXPO 2023

نمایشگاه بین المللی ترکیه AluExpo

نمایشگاه آلومینیوم ترکیه تنها هر دو سال یکبار تحت عنوان ALUEXPO در کشور ترکیه ، شهر استانبول برگزار می گردد . هدف این نمایشگاه به صورت تخصصی در حوزه فن‌آوری‌های آلومینیوم، ماشین‌آلات و محصولات مرتبط است و به موضوعاتی مانند محصولات ذوب و ریخته‌گری، ماشین‌آلات فلزکاری اختصاص دارد. در این نمایشگاه برای توسعه تجارت در حوزه آلومینیوم فرصت بسیار مناسبی وجود دارد و برترین شرکت‌ها و تولیدکنندگان در این نمایشگاه مشارکت می‌کنند.

میتوان گفت که ALUEXPO بهترین نمایشگاه در منطقه اوراسیا در حوزه آلومینیوم به شمار می‌آید. رویداد ALUEXPO  در سال 2023 هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی فناوری، ماشین آلات و محصولات آلومینیوم خواهد بود . محل برگزاری نمایشگاه در مرکز نمایشگاه های استانبول، سالن 2،1و 3  با فضای نمایشگاهی نزدیک به 15000 متر مربع به طور کامل بازسازی شده و ساعت ورود 10 الی 18 می باشد .

مجتمع آلومینیوم امیدالبرز با بهره مندی از پیشرفته ترین ماشین آلات و نیروهای متخصص هم اکنون تنها تولید کننده فویل با حداقل ضخامت 5 میکرون در ایران میباشد که در این نمایشگاه شرکت کرده و انواع فویل آلومینیومی با کاربری های دارویی، غذایی، آرایشی و بهداشتی، چاپ و بسته بندی و صنایع تهویه را تولید و عرضه می نماید و برای بیش از 400 نفر اشتغال آفرینی نموده است.

حضور امیدالبرز در نمایشگاه AluExpo

شرکت امیدالبرز در نمایشگاه آلومینیوم ترکیه به واسطه تولید فویل آلومینیومی تا ضخامت ۵ میکرون ابتدا باعث تعجب همگان و سپس موجب تحسین بازدیدکنندگان قرار گرفت
بازدیدکنندگان از شرکت آخن باخ آلمان که سازنده ماشین آلات شرکت امیدالبرز هستند با بازدید از غرفه امید البرز، تلاش و موفقت آنها را تبریک گفته و این شرکت را باعث غرور خود دانستند
نمایندگان وزارت صنایع ترکیه نیز با حضور در غرفه شرکت امید البرز ضمن حضور در غرفه این شرکت به مدیران امید البرز پیشنهاد انتقال این شرکت را به ترکیه به همراه وامهای بلاعوض و زمین وسیع و رایگان در شهرک صنعتی و معافیت ۲۰ ساله مالیاتی دادند.

آلومینیوم پس از آهن و فولاد پرمصرف ترین فلز در جهان است. ALUEXPO  با موقعیت جغرافیایی خود به یک نقطه عطف برای تولید کنندگان و تامین کنندگان آلومینیوم از سراسر جهان تبدیل شده است.

درباره امید البرز ...

امیدالبرز از ابتدای تاسیس در حوزه بازرگانی انواع مقاطع فولادی، آلومینیومی و سایر کالاهای مجاز بازرگانی بازارهای داخلی، واردات و صادرات و در حوزه تولید نیز در حوزه تولید انواع لوله و پروفیل فولادی درزجوش با روش نورد سرد و تولید ورق نوردی و برشکاری انواع ورق های فولادی فعالیت نموده است.

آواتار موبایل
منوی اصلی x